• centrum-ogrodnicze
  • Ponad 400 odmian roślin

Długi weekend majowy 2018

 

W weekend majowy pracujemy:

1.05 (wtorek ) 8-19

2.05 (środa) 8-19

3.05 ( czwartek) 10-15 

Piątek, Sobota 8-19

Niedziela 10-15

 

Zapraszamy! 

 

Wygodny parking

Możliwość płatności kartą.

Koszyki i wózki ułatwiające transport

 

Już wkrótce nowa hala:

Otwarcie sezonu 2018

Zapraszamy Państwa do naszego centrum na zakupy. Pojawiły się już pierwsze bratki oraz rośliny ozdobne. W sprzedaży także nasiona oraz podłoża do wysiewu. To już 21 lat od kiedy zajmujemy się handlem detalicznym roślin ozdobnych.

Od 5 marca 2018 zapraszamy Państwa do nas na zakupy roślin i artykułów ogrodniczych. Od nowego sezonu znacznie powiększony asortyment roślin a także narzędzi, środków ochrony roślin, doniczek, nawozów ogrodniczych i innych artykułów przydatnych do prac w ogrodzie. Wkrótce także nowy obiekt handlowy, który podnieśie komfort zakupów artykułów ogrodniczych.

Największy wybór roślin do Twojego ogrodu. 

Zapraszamy 

Poniedziałek-Sobota 8-17

Niedziela 10-15 (Każda)

https://www.facebook.com/centrumsniezek/posts/1275022059265674

 

Centrum ogrodnicze -rozbudowa 2018

 

W dniu 3.01.2018 roku rozpoczęliśmy budowę nowego budynku handlowo-usługowego, który będzie służył jako centrum ogrodnicze.

Powstanie nowoczesny budynek o powierzchni 296 m2, wysokości w szczycie 8,4 m, fasadzie szerokości 28 m oraz 16 miejsc parkingowych. 

Wykonana zostanie instalacja oświetleniowa wewnątrz i na zewnątrz w technologii LED, elektryka, ochrona przeciwpożarowa, ścieżki ewakuacyjne, ogrzewanie, wietrzenie, sterowanie, pomieszczenia techniczne oraz sanitarne a także  wyposażenie sali sprzedażowej.

Fasada zostanie wypełniona podwójnym szkłem bezpiecznym z powłoką Stopsol w odcieniu grafitu. Szkło tego typu pochłania  promienie słoneczne, dzięki czemu wewnątrz panuje przyjemna temperatura. Dach oraz ściany boczne pokryte zostaną płytą warstwową o grubości 12 cm. W dachu znajdować się będą uchylne świetliki, które dostarczą naturalne światło oraz dzięki funkcji uchylania będą służyły do wietrzenia.

Użycie nowoczesnych materiałów sprawi, że budynek będzie  energooszczędny, estetyczny oraz będzie spełniał wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa  przewidziane dla budynków służących do handlu.

Wewnątrz zaprojektowana została sala sprzedaży wyposażona w nowoczesne regały ekspozycyjne oraz stoły do prezentacji artykułów ogrodniczych oraz roślin.

W budynku centrum ogrodniczego, będzie można w komfortowych warunkach dokonać zakupów nasion, nawozów, podłoży ogrodniczych, środków ochrony roślin, narzędzi, doniczek oraz roślin a także wielu innych produktów potrzebnych przy tworzeniu i pielęgnacji ogrodu.

Planowany termin zakończenia prac budowlanych - kwiecień/maj 2018

Zaczynamy :)

 Plac przed budową 

Wyznaczone osie budynku.

Osie budynku

 

 

Wykopy pod fundamenty i wywóz zbędnego humusu

Materiał na szalunki fundamentów

Pierwsze skrzynie pod fundamenty już na swoim miejscu

Zbrojenie fundamentów

Zalewanie fundamentów

Pierwsza dostawa konstrukcji stalowej

Kratownice na dach

Drugi etap zalewania fundamentów

Kolejna dostawa konstrukcji oraz płyty podwalinowej

Zalewanie ławy fundamentowej

Dostawa płyty warstwowej na plac budowy - 2 samochody

Fundamenty po rozszalowaniu

Obsypywanie fundamentów piachem

Kolejne samochody z piachem 

Wybieranie humus pod posadzkę.

Zagęszczony piach 

Pierwsze słupy

oraz kratownice

Otwarcie 2017

Zapraszamy Państwa do naszego centrum na zakupy. Pojawiły się już pierwsze bratki oraz rośliny ozdobne. W sprzedaży także nasiona oraz podłoża do wysiewu. To już 20 lat od kiedy zajmujemy się handlem detalicznym roślin ozdobnych.

Od 1 marca 2017 zapraszamy Państwa do nas na zakupy roślin i artykułów ogrodniczych. Od nowego sezonu znacznie powiększony asortyment roślin a także narzędzi, środków ochrony roślin, doniczek, nawozów ogrodniczych i innych artykułów przydatnych do prac w ogrodzie.

Największy wybór roślin do Twojego ogrodu. 

Zapraszamy 

Poniedziałek-Sobota 8-19

Niedziela 10-17

Świerki 2016

 

Posiadamy w sprzedaży świerki różnych odmian w doniczkach w wysokości od 80-180 cm oraz cięte od 160 cm do 250 cm.

Dostępne są także świerki w małych doniczkach o wysokości około 30 cm do dekoracji w domu lub na cmentarzu.

Świerki oraz jodły cięte będzie można sobie wybrać bezpośrednio na plantacji. Dzięki temu mają Państwo świeżo ścięte drzewko, które będzie pięknie pachniało i wyglądało przez długi czas.

Świerki w doniczkach dostępne są już od października a  świerki cięte od około 07.12.

Świerki kłujące (Picea pungens) polecamy  jako drzewka bożonarodzeniowe oraz jako ozdobne drzewo do ogrodu. Korona ich jest bardzo regularna, sztywne gałęzie osadzone są na pniu pod kątem prostym i tworzą wyraźne piętra. Igły są sztywne, ostre i kłujące o długości 2-3 centymetrów.

Najbardziej  cenione są odmiany o srebrzystoniebieskim zabarwieniu igieł, zwane powszechnie "świerkami srebrnymi". Do najbardziej znanych odmian tego typu należą Hoopsii, Koster. Ciekawie prezentuje się odmiana Białobok, której wiosenneprzyrosty  są barwy kremowej, a później stają się niebieskie.

Ciekawy płasko-kulisty pokrój świerka kłującego ma odmiana Glauca Globosa rosnąca bezprzewodnikowo. Niektóre okazy tej odmiany w starszym wieku wykształcają przewodnik, tworząc przepiękne, gęste stożki o srebrzystoniebieskich igłach.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota 8-16 ( Grudzień)

Niedziela 9-16 (11.12 oraz 18.12)

Chcesz dostawać aktualny cennik na swoją pocztę?

Wyznacz mapę dojazdu do nas:

Wpisz swoją aktualną lokalizację


Jak dojechać


Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz


* Are you human?